طراحی تجربه

Experience Design

10 دی ماه 1393

بالش های سنگی، خلاقانه و پرفروش

 

امروزه بسیاری از والدین در جست وجوی اسباب بازی های خلاقانه و آموزشی برای کودکان خود هستند تا بتوانند به آنها در رشد مهارت ها، که در آینده در مدرسه و زندگی مورد نیاز آنها خواهد بود، کمک کنند. اما کودکان اغلب خیلی زود از اسباب بازی های خود خسته می شوند و این مسئله به نظر اتلاف پول در خرید اسباب بازیهای گران و لوکس می باشد.

مجموعه بالش های سنگی، با الهام از طبیعت طراحی و ساخته شده اند. از ویژگی های منحصربه فرد این مجموعه، متناسب بودن آن برای تمام سنین، از تولد تا بزرگسالی می باشد. این مجموعه عظیم که از مواد بی ضرر و پارچه ای با بافت بسیار نرم درست شده، می تواند برای کودکان دوست و همبازی خوبی باشد.

بالشهای سنگی این روزها محبوب ترین اسباب بازی خلاقانه برای بچه ها هستند، چرا که برای آنها راحت و دارای جنبه آموزشی بوده و به آنها کمک می کنند تا بسیاری از مهارتهای مفیدشان را با بکارگیری نیروی تخیل، بسازند. برای مثال وقتی والدین بالشهای سنگی را به عنوان هدیه به کودک خود می دهند، این بالشها با شکل سنگهای طبیعی ساحل دریا، احساس کودک را برای خلق یک حس ساحلی و حیواناتی که در آن زندگی می کنند، برمی انگیزند.

 

در این حال، خالق این مجموعه معتقد است اگر والدین بودجه زیادی دارند و یا می خواهند بابت اسباب بازی های خاص و متفاوتی برای کودک خود هزینه کنند، بنابراین به دنبال چیزی باشند که کودک سالها از آن لذت ببرد. او این موضوع را به عنوان فردی که با یک لذت و علاقه زودگذر مخالف است، مطرح می کند.

از سوی دیگر، با اندازه های متفاوتی که این بالشها دارند، کودکان می توانند ترکیبهای مختلف و متفاوتی از آنها را ساخته و بازی کنند ویکی از مهم ترین عملکرد بالشهای سنگی این است که امکان یک خواب راحت را برای کودکان فراهم می کنند و کودکان با در آغوش گرفتن آنها و بدون خسته کردن والدین به خواب می روند.

 

این بالشها نه تنها برای فضای بازی و خواب کودکان مناسب هستند بلکه محصولی مناسب و راحت برای بزرگسالان نیز به شمار می رود. می توان آنها را روی مبل، کف اتاق، روی تخت خواب یا در فضای باز قرار داد و از آنها در زمان تماشای تلویزیون، مطالعه، خواب و یا صحبت با دوستان استفاده کرد. این محصول باعث خلق یک دکوراسیون زیبا که عناصر آن الهام گرفته از محیط طبیعی اند، می شود.

 

منبع: http://pebble-pillows.com/product/dark-grey-living-stone-pillows-no-3/

برچسب ها

محصول و محیط    

ارسال دیدگاه

دیدگاها