طراحی تجربه

Experience Design

04 اسفند ماه 1393

شرکت "کلارک" چگونه سایز پا را با تبلت اندازه می گیرد؟

 

کلارک، به عنوان برند انگلیسی در صنعت کفش، این روزها در فروشگاه های خود، از زمان معرفی تکنولوژی تبلت همراه با خدمات IT که توسط  شرکت همکارش، Getronics، ارائه شده است، شاهد افزایش سطح رضایت مشتری است. کلارک در نزدیک به 600 فروشگاه خود، با یک تجربه تکنولوژیکی به یاد ماندنی، تبلت را جایگزین اکثر ابزارهای اندازه گیری سایز پا برای کودکان کرده است.  با این ابزار جدید، سایز پای کودک بطور دقیق اندازه گیری می شود.

 

 

به عقیده گروه Getronics، ترکیب فناوری جدید و میراثی از نام تجاری کلارک، یک برگ برنده است. Getronics روی یک سیستم که به کارکنان کلارک یاری می رساند، کار کرده است. این سیستم به آنها کمک می کند تا یک گفتگوی رو در رو با مشتری ها، در هنگام رویارویی با تمام نیازهایشان برقرار کنند. یک نرم افزار مشتری برای سیستم، توسط شرکت Design Works نیز ساخته شده، شامل کاراکترهای متحرک جک نانو و دیزی، که مشتریان جوان را در طی فرآیند اندازه گیری راهنمایی می کند.

اکنون، تجربه پرو کردن کفش، از یک فرآیند کاملا عملکردی، به چیزی که به طور یکسان برای کودکان، والدین آنها و کارکنان فروشگاه ، سرگرم کننده و جذاب است، درآمده است. البته این وسیله فقط برای اندازه گیری سایز پای کودکان باقی نخواهد ماند، بلکه در آینده، شامل اندازه گیری پای بزرگسالان نیز خواهد شد.

اِما بیتمن، رئیس بخش تغییرات کلارک می گوید: " تجربه مشتری در فروشگاه تنها به تکنولوژی بستگی ندارد، بلکه مشتری در تعامل با کارکنان ما نیز خواهد بود. " Getronics به آن می افزاید که: " تغذیه انتظارات دیجیتالی کودکان باهوش که در حال رشد با تبلت ها در خانه و کلاس درس هستند، به افتراق تجربه در فروشگاه، حیاتی است."

 

 

 

 

ویدئوی جدیدترین ابزار اندازه گیری سایز پا در فروشگاه های "کلارک"

منبع:

http://www.retaildesignworld.com/news/article/54c7a632f2c0a-ipads-boost-customer-service-at-clarks

 

ارسال دیدگاه

دیدگاها